Julia Lewicka

Shadow
Slider

Jako Kancelaria często mamy poczucie, że nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiednio zachęcić kandydatów do pracy. Mówimy coś o samodzielności, jesteśmy raczej nieformalni, niekiedy mówimy o tym, co nam nie wyszło. Być może oczekiwany wizerunek kancelarii adwokackiej według młodych ludzie jest inny: wszystko ma jasne, pewne, dyrektywne, żadnych wątpliwości. Z drugiej jednak strony fakty dowodzą, że jak ktoś do nas przyjdzie na praktyki, to prawie zawsze chce tu dalej pracować.

Tak było też z Julką. Julia jest na IV roku studiów, ale na IV roku studiów głównym ograniczeniem zatrudnienia w kancelarii nie jest poziom kompetencji, lecz, co najwyżej, liczba zajęć na uczelni.

Julia jest jedną z tych osób, po których od pierwszej chwili widać zwartą dojrzałość. Zwarta dojrzałość, to najbardziej trafny opis jest postaci. Trudno powiedzieć na czym taka właściwość polega. Być może na tym, że takie osoby najpierw zabierają się do pracy, a dopiero potem zgłaszają pytania i wątpliwości. Lub też – w ogóle ich nie zgłaszają.

Julia jest karnistką, ale znów, w kontekście poprzedniej charakterystyki, robi wrażenie osoby, od której w zupełności zależy w czym będzie bardzo dobra.
Julia uwielbia Hiszpanię, seriale i powieści kryminalne.