Michał Krzak

Shadow
Slider

Michał jest wśród prawników Kancelarii nieczęstym przypadkiem, bowiem przychodząc tu do pracy miał już doświadczenie inhousa w przyzwoitej, międzynarodowej firmie. Trudno powiedzieć, że ta niezbędna do tego celu asertywność, przekonanie co do własnych umiejętności jest w jego przypadku kompetencją nabytą, ale na pewno samodzielna praca dla prawnika będącego na początku drogi zawodowej musi być duchowo bardzo wzmacniająca. Ale za tym w przekonaniu Kancelarii szła wartość, z którego to powodu nie mieliśmy wątpliwości, by czekać na Michała przez jego trzy- miesięczny okres wypowiedzenia.

Wszystkie te cechy, których w związku z Michałem można było domniemywać potwierdziły się co do joty. Michał po prostu umie pracować, ale też niczego się nie obawia. W szczególności nowych zadań, klientów. Jest opanowany i przyjazny, powiedzielibyśmy zrozumiały.

Michał ma w biografii pewną odkrywczą właściwość, na którą powinni być wrażliwi wszyscy prawniczy pracodawcy, mianowicie Michał ukończył Uniwersytet SWPS. Absolwenci tej uczelni nie byli przez nas dotąd na ogół brani pod uwagę. Standard zawodowy Michała uzasadnia nasze otwarcie się na inne uczelnie, poza Uniwersytetem Warszawskim i UKSW. Zaś Michała indywidualne poszukiwania wiedzy skłoniły go do ukończenia Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.