Ogłoszenia – poszukujemy

Prawnik – Aplikant w zespole prawa korporacyjnego

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracy adwokatów prowadzących sprawy
  • bieżące monitorowanie spraw w kontakcie z klientami Kancelarii
  • udział w promowaniu działalności Kancelarii

Wymagania:

  • ukończone studia prawnicze (V rok) lub wpis na listę aplikantów (I i II rok)
  • dobre wyniki egzaminów na studiach prawniczych
  • twórcze podejście do obowiązków
  • dobra znajomość języka angielskiego

Wskazania:

  • poszukiwanie samodzielności zawodowej i szybkiego rozwoju
  • sprecyzowanie zainteresowania prawnicze

Propozycje:

  • praca w bardzo dobrej i rozpoznawalnej kancelarii adwokackiej z dużym doświadczeniem
  • dobre warunki finansowe z możliwością szybkiego wzrostu
  • możliwość finansowania przedsięwzięć edukacyjnych z aplikacją włącznie
  • zróżnicowana i przez to ciekawa praktyka prawnicza

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji – CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Tomczak & Partnerzy Spółka Adwokacka na potrzeby rekrutacji.

kancelaria@tomczak.pl